Ukázka e‑booku k nahlédnutí
 E‑book koupíte: www.databook.cz


Počínaje dnem vydání knihy Nebuďte kořistí a začněte bohatnout už neplatí, že je literatura o financích nudná a složitá. S touto knihou se budete těšit na každou další kapitolu.

Vše je srozumitelně a jednoduše popsané, takže se nemusíte bát, že něčemu nebudete rozumět a to ani v případě, že jste se doposud o finanční vzdělaní nezajímali.

Přečtením této knihy se nenaučíte jen nějakou teorii, o které se budete nanejvýš moci bavit s přáteli, ale osvojíte si fungující a ověřené finanční postupy, které můžete začít využívat v praxi pro zlepšení vlastního finančního zázemí.

Ale hlavně bych vám rád předal to nejdůležitější ze všeho v celém finančním vzdělání. Po přečtení všech kapitol se vám změní pohled na peníze a najednou zjistíte, jak je to vlastně všechno snadné. Jak dokážete správně řešit i situace, o kterých se v knize ani nezmiňuji.

S knihou Nebuďte kořistí a začněte bohatnout se přesvědčíte, že finanční vzdělání není jen pro odborníky, ale že je pro každého.

E‑book moc chciO ČEM E‑BOOK JE?

Je o vás, o vašich penězích a o tom, co s nimi můžete dokázat. Kam až můžete dojít, a to nemyslím jen obrazně. Kniha je o životní cestě, na které můžete najít něco ohromně cenného. Tím nemám na mysli „jen“ růst vašeho majetku, ale třeba dovednost měsíčně více ušetřit a peníze nechat dále rozmnožovat spořením a třeba i investováním. O finančním zabezpečení ani nemluvě.

Se správnými informacemi toho všeho můžete dosáhnout. Každý den se můžete mít zase o něco lépe. Mít dostatek peněz je totiž jedna věc, ale to, jak se díky tomu můžete cítit, je věc druhá, nesmírně důležitá.

Pocit, že něčeho dosáhnete, aniž by vás někdo vodil za ruku, a to jen za pomoci vlastního úsilí, píle a nabytých znalostí, je k nezaplacení.

Zbavte se starostí, zda další měsíc vyjdete s penězi, zda zvládnete neočekávaný výdaj, jestli si poradíte, když se ocitnete bez práce, a v nepolední řadě, zda si budete moci dopřát bezstarostné stáří. Nebylo by naprosto fantastické všechny tyhle starosti vzít a jednoduše hodit za hlavu?

Ne proto, že je nechcete mít, ale proto, že už nebudete mít důvod, abyste se tím vším zatěžovali. Každá odbouraná starost dělá život krásnějším.

A pokud jste na tom tak, že si s penězi lámat hlavu nemusíte, přijdete si také na své. Ukážu vám, jak je můžete nechat vydělávat. Jak se můžete mít ještě lépe. Více si dopřávat a nebýt na sto procent závislí na penězích, které získáváte v zaměstnání výměnou za svůj čas.

Peníze totiž vydělávají, aniž byste na ně museli nepřetržitě dohlížet. Představte si, že pracují, i když spíte nebo když jste na dovolené.

A já vám v e‑booku prozradím, jak toho všeho můžete dosáhnout.

PROČ SE VÁM VYPLATÍ SI E‑BOOK POŘÍDIT?

Jednoduše proto, že je skvělý. A nepíšu to kvůli tomu, že jsem jeho autor. Mít takovou publikaci před deseti lety, byl bych dnes finančně někde úplně jinde. Mnohem dál. Ale každý nějak začíná, učí se od ostatních i z vlastních chyb.

Vy etapu pokus–omyl a skládání jednotlivých kousků informací, aby dávaly smysl a dalo se podle nich alespoň nějak řídit, můžete směle vynechat. Ve své knize vám nabízím znalosti, ale hlavně zkušenosti, které jsem získával, a co je důležitější, piloval přes deset let.

Díky obrovskému množství znalostí, které jsem nashromáždil vlastní praxí, vás mohu provést krok za krokem mnoha finančními životními etapami.

Už dnes můžete mít průvodce, který vám ukáže, jak lze se stejným balíkem peněz dokázat víc, a je jedno, zda jste se doposud finančním vzděláním nezabývali, nebo jestli už něco znáte.

JAKÝ MÁM PRO VÁS PŘIPRAVENÝ BONUS?

Na závěr knihy jsem pro vás připravil rozsáhlý slovník důležitých finančních pojmů, abyste po nich nemuseli pátrat v celé knize, ale pohodlně jste je našli v obsahu. Navíc každý termín vysvětluji z trochu jiné perspektivy. Informace o pojmech píšu stručněji nebo i doplňuji o detaily, které v knize nebyly zmíněné. Není to tedy tak, že jsem vzal termín a použil již napsaný text. Každý pojem je zvlášť znovu vysvětlený a jako mé poděkování za vaši přízeň mezi nimi najdete i takové, kterými se v knize vůbec nezabývám.

Nic jsem v e‑booku nevynechal, ale naopak ho obohacuji o další velmi důležité pojmy, jejichž znalost je mnohdy pro správné finanční rozhodnutí zcela klíčová.

Jako další bonus si můžete přečíst tři přepracované články z mého blogu, které vám poskytnou další cenný náhled na význam peněz v našich životech.

JE 329 KČ ZA TENTO E‑BOOK HODNĚ?

Asi se shodneme na tom, že téměř každý by se chtěl mít lépe. A nejspíš se shodneme i na tom, že většina lidí takové přání má, ale nedělá nic proto, aby si ho splnili. Nic se nestane samo od sebe. Sám jsem nakoupil mnoho knih a strávil bezpočet hodin hledáním informací na internetu, i přišel o nějaké peníze vlastním špatným rozhodnutím.

Vše má svou cenu. Cena 329 Kč je naprosto zanedbatelná ve srovnání s tím, kolik peněz a času získání všech informací a zkušeností může člověka stát, když se bude muset protloukat finanční cestou sám, nemluvě o slepých uličkách a mnoha dalších nástrahách v podobě rádoby finančních poradců, rádoby super výhodných finančních produktů, různých životních příhod a podobně.

Nestaňte se zbytečně kořistí někoho jiného nebo nějaké nepříznivé události a začněte rozvíjet svůj finanční potenciál.

Tak takový e‑book potřebuji